• ul. Ducha Świętego 5/4, 87-100 Toruń
  • 801 112 982
  • info@fundacjazielonylisc.org

Nasi podopieczni

Krystyna Obarymska

W 2007 roku miałam wypadek samochodowy w wyniku którego jeżdżę na wózku inwalidzkim.

Staram się walczyć o swoją formę, kondycję i poprawę sprawności jak tylko potrafię, niestety rehabilitacja jest kosztowna, przy czym niezbędna by funkcjonować w dobrej kondycji i być wystarczająco samodzielną. (więcej…)

Dorota Pawłowska

Piotr Kruszka

Nazywam się Piotr Kruszka.

W 1998 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu  wyniku którego  doznałem urazu wielonarządowego. Wstrząs pourazowy. (więcej…)

Rafał Owczarek

Tu można zapoznać się z historią podopiecznego:
Historia Rafała Owczarka

Michał Michałkiewicz

Krzysztof Dobrzański

Dnia 29 września 2010r w Jaworznie, Krzysztof wracając z pracy został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy. Kierowca nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa. Po przewiezieniu do Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach -Ligocie na OIOM, stwierdzono ostrą niewydolność oddechową, skomplikowany uraz czaszkowo-mózgowy, śpiączkę mózgowa i wiele innych uszkodzeń ciała… (więcej…)

Celina Formela

Robert Derdziński

Arkadiusz Jastrzębski

Aneta Winiarska

Wyjazd na urlop dnia 8 października 2013r. – tak to się zaczęło a jednocześnie skończyło, bo wszystko od tego dnia się zmieniło, czas się zatrzymał.

Aneta ucierpiała w wypadku samochodowym. (więcej…)

Jarosław Adamski

Nazywam się Jarosław Adamski, urodziłem się 23 listopada 1957 r. W grudniu 2009 r. uległem wypadkowi samochodowemu, skutkiem czego doznałem udaru niedokrwienia mózgu, i licznych obrażeń ciała, złamania wieloodłamowego panewki lewego stawu biodra. Posiadam głęboki niedowład połowiczny lewostronny. (więcej…)

Bartłomiej Sidor

Dzień 24.04.2013 r. zmienił całkowicie moje życie, i moich bliskich. W tym dniu jadąc motocyklem wraz z moją dziewczyną ulegliśmy wypadkowi. Oboje wspieramy się wierząc, że oboje wrócimy do normalnego życia. Przez 3 tygodnie byłem w śpiączce farmakologicznej. (więcej…)

Następna strona »