• Numer:

darowizna na leczenie i rehabilitację Bartłomieja Sidora

• Konto:

15 1600 1068 0003 0101 1776 9169

Dzień 24.04.2013 r. zmienił całkowicie moje życie, i moich bliskich. W tym dniu jadąc motocyklem wraz z moją dziewczyną ulegliśmy wypadkowi. Oboje wspieramy się wierząc, że oboje wrócimy do normalnego życia. Przez 3 tygodnie byłem w śpiączce farmakologicznej. Moje obrażenia to ostra niewydolność oddechowa, stłuczenie płuc i mózgu, obrzęk mózgu, krwiak przymózgowy z ogniskiem niedokrwiennym, pękniecie śledziony, złamanie lewego obojczyka, wieloodłamowe złamanie lewej łopatki, złamanie żeber, wieloodłamowe złamanie miednicy, złamanie szyjki kości udowej lewej, amputacja lewej kończyny na wysokości podudzia.

Przed wypadkiem miałem pracę, którą bardzo lubiłem, i która dawała mi wiele satysfakcji, a także poczucie bezpieczeństwa finansowego. Pracowałem jako kierowca ciężarówek w transporcie międzynarodowym. Czas wolny, którego nie miałem, lubiłem spędzać aktywnie np. wycieczki rowerowe, wędkarstwo, fotografia.

Tym wszystkim cieszyłem się tylko 1 rok, i 5 miesięcy. Obecnie zdaje sobie sprawę, że nie wrócę do mojej pracy. Wiem, że tylko dzięki ciężkiej pracy pod okiem rehabilitantów, psychologa, i neurologopedy będę mógł wrócić do normalnego życia, i podjąć inną pracę. Taki jest mój cel na najbliższe lata. Ćwiczenia fizyczne i umysłowe przywracają mi sprawność fizyczną, a także intelektualną.

Mam już pierwszą najprostszą protezę, na której uczę się chodzić. Proteza ostateczna jest kosztowna, dlatego też zwróciłem się do fundacji o umożliwienie mi gromadzenia środków na zakup protezy. Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć mnie, i przekazać mi 1% swojego podatku bardzo gorąco dziękuję. Każda przekazana złotówka będzie dla mnie wielkim darem. Po powrocie do normalnego życia będę zobowiązany, i będę pomagał w miarę moich możliwości tym, którzy tej pomocy będą potrzebować.

Także jesteś poszkodowany?

Potrzebujesz pomocy i chciałbyś dołączyć do fundacji zielony liść?