• Numer:

darowizna dla Jarosława Adamskiego

• Konto:

91 1600 1068 0003 0101 1776 9159

Nazywam się Jarosław Adamski, urodziłem się 23 listopada 1957 r. W grudniu 2009 r. uległem wypadkowi samochodowemu, skutkiem czego doznałem udaru niedokrwienia mózgu, i licznych obrażeń ciała, złamania wieloodłamowego panewki lewego stawu biodra. Posiadam głęboki niedowład połowiczny lewostronny. Jestem osobą całkowicie niezdolną do samodzielnej egzystencji. Moja choroba wymaga stałej, intensywnej, i kompleksowej rehabilitacji. Poruszam się jedynie na wózku inwalidzkim.

Dochody mojej rodziny nie wystarczają na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, pokrycia kosztów związanych z pobytem w ośrodku rehabilitacyjnym, czy zakupu leków. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Każda ofiarowana kwota, nawet ta najmniejsza, pozwoli na dalszą rehabilitację, i leczenie.

Proszę, odpisz 1% podatku, to nic Ciebie nie kosztuje, a dla mnie znaczy tak wiele.
Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, i dobre serce.

Także jesteś poszkodowany?

Potrzebujesz pomocy i chciałbyś dołączyć do fundacji zielony liść?