Integracja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych

Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie kursów zawodowych dla osób niepełnosprawnych w Toruniu.

Termin składania: 16.09.2014 rok

zap. ofertowe – kurs zawodowy

Zał. nr 1 – formularz_ofertowy

Zał. nr 2 – oświadczenie_spełnienie warunków

Zał. nr 3 – wykaz_przeprowadzonych_usług_szkoleniowych

Zał. nr 4 – ośw. o braku powiązań osobowych i kapitałowych

Zał. nr 5 – ośw.dotyczące realizacji innych projektów

———————————————————————————————————————————————————————————————

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z MENTORINGU PRAWNEGO I PSYCHOLOGICZNEGO:

– BEZPŁATNE KONSULTACJE
– W OKRESIE OD 01.09.2014-30.06.2015
– DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU I ICH OTOCZENIA (NP. CZŁONKOWIE RODZINY)
– W FORMIE SPOTKAŃ OSOBISTYCH (UL. DUCHA ŚW.5/4), E-MAIL, TEL. (INFOLINIA: 801 002 116; (056) 640 02 02
– PRAWNIK: 4, 11, 18, 25 MAJA w godz. 9:00-11:00 (E-MAIL: iza.raczka@op.pl)
– PSYCHOLOG: 12, 19 (17:30-20:30) i 26 maja (18:30-20:30) (E-MAIL: jaroslawparalusz@wp.pl)

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

UWAGA! Ze względu na zmianę przedmiotu zamówienia (zmianie uległa ilość osób w poszczególnych grupach tematycznych) w Zapytaniu Ofertowym z dnia 19 sierpnia 2014r. na przeprowadzenie kursów zawodowych dla 30 osób niepełnosprawnych, Zapytanie to zostaje unieważnione. Powyżej ogłaszamy kolejne zapytanie.

Szczegóły zapytania w załącznikach

zap. ofertowe – kurs zawodowy

Zał. nr 1 – formularz_ofertowy

Zał. nr 2 – oświadczenie_spełnienie warunków

Zał. nr 3 – wykaz_przeprowadzonych_usług_szkoleniowych

Zał. nr 4 – ośw. o braku powiązań osobowych i kapitałowych

Zał. nr 6 – wzór umowy zlecenia

(23.07.2014 r.)

WARSZTATY Z RYNKU PRACY

Od 4 do 11 sierpnia odbędą się warsztaty z rynku pracy. Zamieszczamy harmonogram z zajęć z podziałem na grupy. Plik jest chroniony hasłem, które otrzymaliście Państwo na podany adres e-mail.

popr.HARMONOGRAM WARSZTATY RYNEK PRACY

(23.07.2014 r.)

DALEJ PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU – NAPRAWDĘ WARTO!

Pomimo, iż 16.07.2014 r. udało nam się ostatecznie zamknąć listę uczestników projektu, wszystkie osoby zainteresowane udziałem w nim zapraszamy do zapisywania się. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub tel.

Zainteresowane osoby będą umieszczane na liście rezerwowej i w przypadku rezygnacji któregoś z uczestników – osoby te będą przyjmowane do projektu.

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE! – WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE!

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

REKRUTACJA TRWA DO KOŃCA LIPCA 2014 r.

Projekt „Integracja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych” realizowany jest przez Fundację „Zielony Liść” w partnerstwie z firmą Lech Consulting Sp. z o. o. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet: 7 Promocja integracji społecznej, Działanie: 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie: 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym).

Projekt jest skierowany do 30 niepełnosprawnych i jednocześnie niezatrudnionych osób (bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo) w wieku 15-30 lat (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), zamieszkujących na terenie Torunia oraz całego powiatu toruńskiego (grodzki i ziemski).

Projekt trwa od 01.04.2014 do 30.06.2015 roku i każdy uczestnik otrzyma wsparcie w formie:

• poradnictwa zawodowego i psychologicznego,
  • warsztatów z poszukiwania pracy (m.in. pisanie CV, autoprezentacja, rozmowa kwalifikacyjna),
  • mentoringu (konsultacje z prawnikiem i psychologiem),
  • kursów zawodowych (kadry i płace; księgowość i podatki; projektowanie stron WWW; robotnik placowy/konserwator zieleni; pomoc kuchenna),
  • dodatkowo 15 najlepszych uczestników projektu zostanie skierowanych na PŁATNE 6-MIESIĘCZNE STAŻE ZAWODOWE (wynagrodzenie miesięczne: ok. 1500 zł netto).

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie WWW Fundacji, a następnie jego przesłanie drogą elektroniczną/tradycyjną bądź osobiste przyniesienie do biura Fundacji.

Z ANKIETĄ NALEŻY DOSTARCZYĆ KSEROKOPIĘ/SKAN ZAŚWIADCZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

———————————————————

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

Załącznik: Regulamin projektu

Załącznik: Formularz