Porady, sztuczki i najlepsze strategie gry na automatach do gier

gry na automatach

Czy kiedykolwiek odwiedziłeś stronę z freelancerem, który oferuje Ci strategię gry na automacie, która przyniesie Ci dużo pieniędzy? W tym artykule tego nie znajdziesz. W końcu nie da się grać na automatach do gier. Każdy gracz szuka czegoś swojego, dlatego nie ma idealnej strategii, która zaspokoiłaby potrzeby wszystkich. Tutaj pokażę Ci moje strategie, z których każda jest odpowiednia dla innych graczy. Dowiedz się, która z nich najbardziej Ci odpowiada. 

Porady i wskazówki dotyczące automatów do gry

strategie gry na automatach

Wszystkie gry w kasynie, w tym automaty do gry, nevigodnі dla hazardzisty. Vidsotok vyto platov w nich niższe 100%, a korzyść jest pozostawiona na boku kasyna. Oznacza to, że nie można wygrać bez nagrody, dlatego też bardzo wysoka wariancja jest z reguły korzystna dla gracza. W grach o niskim rozproszeniu wyniki po zakończeniu gry zbliżają się do oczekiwanej stopy zwrotu, która jest niższa niż 100%. Dlatego w grach o wysokiej wariancji na dłuższą metę nadal będziesz tracić pieniądze, ale masz szansę na wygranie dużych sum pieniędzy dzięki wysokiej wariancji. Z drugiej strony, można wygrać tę samą sumę pieniędzy przy niższych stawkach. Stawiając małe zakłady o wyższej wariancji, w dłuższej perspektywie przegrasz mniej, a także zachowasz szansę na wysoką wygraną.

Porada №1: Zmniejsz liczbę linii wygrywających, aby zwiększyć wariancję

Czy wiesz, że jeśli ustawisz grę na 1 linię wygrywającą zamiast 10, to prędzej czy później uzyskasz 5-10 razy większą wariancję? Jeśli postawisz 2 złote  na jedną linię, Twoja średnia wygrana będzie znacznie wyższa (i nie tak częsta) niż w przypadku postawienia 20 złotych na 10 linii. Jeśli obstawiasz na 10 liniach jednocześnie, wygrana w tabeli wygranych będzie 10 razy mniejsza. W większości slotów czasami zwycięska kombinacja występuje tylko w niewielkiej liczbie 10 rzędów, więc średnia wygrana będzie również niższa.

Porada №2: Strategie obstawiania zakładów na automatach hazardowych

Teraz moja ulubiona część tej witryny. Matematyka na automatach to naprawdę moja pasja, a niektóre z poniższych strategii znalazłem niezależnie od strategii publikowanych na innych stronach. Przetestowałem każdy z nich za pomocą własnego oprogramowania do modelowania, korzystając z gry automatycznej. 

Porada №3: Baw się dobrze

strategie

Cóż, w kasynie nie wygrasz. I często będziesz przegrywać, a nie wygrywać. Jeśli jednak będziesz postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, nie stracisz zbyt wiele. Najważniejszą rzeczą jest więc próba czerpania satysfakcji z gry. To będzie Twoja główna wygrana na automatach. Zaakceptuj fakt, że automaty do gry – to gra hazardowa, w której jesteś szczególnie mało zależny. Bądźcie zrelaksowani i bawcie się dobrze.

Podsumowanie: Rozwijaj swoją analitykę

Nie ma matematyki, która pozwoliłaby Ci wygrać w kasynach online. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją schematy gier hazardowych, które pozwoliłyby Ci niewiele stracić, a częściej wygrywać. Nie leniuchuj, czytając fora i blogi doświadczonych graczy. Często dzielą się strategiami gry, których istotą są pewne ograniczenia wielkości stawek. Gra nabiera struktury, a stawka zostaje zminimalizowana. Gracze z dużym doświadczeniem prędzej czy później wypracowują własne sposoby systematyzowania gry, stawek itp.

Kyla Norton

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *