Sekrety hazardu: Tajemnice wygrywania w kasynie

Sekrety hazardu

Odkąd istnieje ludzkość, uprawia się hazard. I zawsze, przez cały czas, pociągały nas te zajęcia, którym towarzyszy szalona wrzawa, zastrzyk adrenaliny we krwi i energii. 

Ale poznawanie gry to oczywiście dobra rzecz. Wszystkich interesuje jedno – jak wygrać w grach hazardowych? Czy istnieją jakieś tajne chipy i sztuczki?


1) Wbrew powszechnemu przekonaniu, w grach kasynowych nie chodzi o szczęście czy technikę, ale raczej o umiejętność panowania nad sobą i swoimi emocjami. Jeśli chcesz wygrać na loterii, musisz najpierw uruchomić swój mózg, a potem myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć.

2) Jeśli wybierasz się do kasyna, zdecyduj z wyprzedzeniem, co chcesz uzyskać z gry. Chęć zrelaksowania się, zarobienia kilkuset złotych, a chęć wygrania to dwa zupełnie różne stany umysłu. Nieuniknione jest, że osoba, która odwiedzi klub nocny, zamówi kilka koktajli, a następnie usiądzie do gry w ruletkę, poniesie straty. Dlaczego? Ponieważ gracz nie myśli, nie kalkuluje każdego ruchu, a po prostu rzuca żetony na chybił trafił, gra jest uważana za przegraną.

Zawsze należy pamiętać, że wygrana wymaga jasnej strategii, a przegrana – kokieterii. Jeśli jednak ma się w życiu wystarczająco dużo szczęścia, można dojść do każdego stanu.

Jaka jest maksymalna kwota pieniędzy, którą możesz przeznaczyć na grę?

Rozpowszechnianie wiadomości o kasynie poza nim
  •  Zanim zaczniesz grać w darmowe automaty GMS deluxe, podejmij decyzję, ile pieniędzy jesteś w stanie stracić w kasynie bez poczucia żalu. Jak tylko te pieniądze przestaną być widoczne w twoim portfelu, powinieneś odejść. Nie wstrzymuj oddechu, czekając na zwrot pieniędzy. Jeśli natomiast jesteś tym szczęśliwcem, o którym mowa w punkcie 2, serdecznie zapraszamy.
  •  Zachowaj ostrożność, pożyczając pieniądze innym graczom. Jeśli tak bardzo spieszy Ci się, aby pozbyć się gotówki, po prostu zwróć ją do banku. Uwierz mi, że tak jest o wiele lepiej!

Rozpowszechnianie wiadomości o kasynie poza nim

Sekrety Automatów

Jeśli wygrasz, nie rób z tego wielkiego halo w całym Internecie. Zgodnie z regulaminem gry w kasynie, celem nie jest wygranie pieniędzy. Najważniejszą rzeczą jest rozpowszechnianie wiadomości o kasynie poza nim. Proszę oprzeć się pokusie zaryzykowania całej wygranej, aby wygrać jeszcze więcej. Najlepiej będzie, jeśli wrócisz do gry następnym razem!

  •  Nie wyśmiewaj się z innych graczy, którzy udzielają Ci rad. Każdy ma swoje własne podejście do gry. Można wplątać się w kłótnię.
  •  Podziękuj krupierowi i administratorowi, którzy pomogli Ci w osiągnięciu zwycięstwa. Choć wydaje się to mało istotne, ludzie pamiętają, co i kiedy dla nich robisz. Może następnym razem to właśnie oni będą Twoimi szczęśliwymi przyjaciółmi.

Jeśli coś wygrasz, po powrocie do domu zanotuj wszystkie szczegóły, aby o niczym nie zapomnieć. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby coś zrobić, przynajmniej spróbuj to zrobić! 

Dla początkujących można polecić kilka ważnych zasad:

– Zanim zaczniesz grać, musisz zrozumieć naturę automatów do gry. Chodzi tu oczywiście o grę na prawdziwe pieniądze. Najlepiej zacząć od wersji darmowych. Znajdują się tam również opisy slotów, które wyjaśniają, w jaki sposób należy ustawić symbole, aby uzyskać wygrywającą kombinację. Można tam również znaleźć informacje o tym, ile należy postawić, aby wygrać maksymalnego jackpota, o obecności specjalnych symboli w grze, o limicie wygranych itp. 

– Przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze należy zapoznać się z regulaminem instytucji oferujących wirtualne gry hazardowe. Warto zapoznać się z informacjami o kasynie na portalu. 

Kyla Norton

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *