Jak pokonać automat do gry: Strategie gry na automatach do gier

automat

Dziedzina hazardu kryje w sobie wiele tajemnic, dlatego niewiele osób wie, jak pokonać automat do gry. Do tej pory istnieje około stu technik, jak uratować bankroll i nie zostać z niczym. Szeroko rozpowszechnione gry na automatach, w które można grać za darmo bez rejestracji, są odpowiednie dla wielu nowicjuszy i zagorzałych fanów hazardu, którzy nie chcą podejmować ryzyka, a jedynie cieszyć się grą. Zrozumienie tych strategii jest proste, ponieważ mechanizm działania tych maszyn jest dość prosty.

Jak wybrać slot i wygrać?

Strategie gry na automatach

Niezależnie od rodzaju (stacjonarny czy internetowy), automat do gry to zestaw bębnów (najczęściej 3-5), na których znajdują się symbole. O tym, które znaki i w jakiej kolejności zostaną ustawione, decyduje generator liczb losowych. Im więcej takich samych znaków w jednym wierszu, tym większy wynik. Oszukiwanie teorii prawdopodobieństwa jest trudne, ale można stworzyć warunki początkowe, które doprowadzą gracza do korzystniejszej pozycji, czyli zwiększą szanse na zdobycie tego, czego chce. Strategie dostępne bezpłatnie w Internecie opierają się na:

  • Regulowanie liczby gier na pojedynczym splocie;
  • Gra o konkretne wydarzenie (wygraną lub przegraną);
  • Regulacja wielkości zakładu.

Najlepiej jest jednak zacząć od wyboru kasyna, ponieważ oferta automatów do gry i procenty wypłat są różne. Niektóre kasyna, jak Sloto King, oferują graczom bonusowe gry przy rejestracji lub dają bonusy urodzinowe.

Popularne strategie

  1. Strategia „50 obrotów” polega na stopniowym zwiększaniu zakładu przez 50 obrotów. W przypadku braku jakichkolwiek wygranych należy zmienić slot. Taktyka ta opiera się na następującym przekonaniu: jeśli stawia się wygrane, maszyna przyzna je w ciągu pierwszych 20-30 obrotów. Aby sprawdzić jego działanie, lepiej jest wysyłać z adaptacyjną matematyką, na przykład Microgaming lub Playtech.
  1. System 10 spinów. Jeśli na koniec 10 zatrzymań bankroll jest mniejszy niż pierwotny, należy zwiększyć zakład i wykonać kolejne 10 obrotów. Jeśli saldo przekracza wartość oryginału, można bezpiecznie przenieść się na inne urządzenie.
  1. Strategia polegająca na zwiększaniu zakładów w oczekiwaniu na bonus. Rozważmy to na konkretnym przykładzie: stan konta gracza wynosi 100 rubli, a zaczyna on od niewielkiego zakładu. Po 2-3 obrotach nieznacznie podnosi stawkę na 5-10 obrotów, a następnie podnosi i czeka na bonus. Okazuje się, że wejście do gry z darmowymi spinami lub nagrodami przy wyższym zakładzie daje większą wygraną. Po otrzymaniu bonusu gracz wraca do minimalnego zakładu, ponieważ nie ma potrzeby od razu czekać na nowy bonus.

Okazuje się, że traci minimalną kwotę na „chciwych” liniach, a do freespinów podchodzi z dobrym zakładem. Dla wielu praktyków jest to najlepszy system do gry w sloty online, dlatego polecamy go Tobie.

Zarządzanie pieniędzmi

Strategie

Aby pokonać automaty do gry, musisz nauczyć się odpowiednio zarządzać swoim kapitałem hazardowym. Po pierwsze, należy przeznaczyć pewną kwotę na grę i nie przekraczać jej. Zaleca się również unikanie stawiania zbyt wysokich zakładów, ponieważ można stracić wszystko. Rozproszenie często pozbawia graczy wypłat, a stosowanie małych zakładów minimalizuje straty. Każda strategia w taki czy inny sposób zarządza portfelem gracza i ma na celu osiągnięcie ostatniego zysku.

Kyla Norton

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *