Co nowicjusz w zakładach sportowych powinien wiedzieć o świecie zakładów sportowych online?

sportowych online

W ciągu ostatnich trzech stuleci ludzie obstawiali wyniki wyścigów konnych. Zakłady na konie mają swoje korzenie w historii hazardu. Tylko ci, którzy brali udział w tym sporcie, znają jego wyjątkowe cechy.

Najważniejsze aspekty obstawiania wyścigów konnych

Zanim postawisz zakład na wyścigi konne, pamiętaj o następujących kwestiach:

  • Pogoda, zasięg, waga i doświadczenie dżokeja i konia oraz wysokość bramki to tylko kilka z wielu zmiennych, które mają wpływ na wyniki wyścigów.
  • Oceń aktualną formę konia przed postawieniem zakładu. Większość bukmacherów dostarcza wyczerpujących statystyk na temat wszystkich uczestników nadchodzących wyścigów.
  • Niektórzy bukmacherzy mają ograniczony dostęp do zakładów na wyścigi konne online. Linia zakładów jest zazwyczaj szersza na torze wyścigowym.
  • Ze względu na popularność wśród zachodnich graczy, bukmacher często akceptuje zakłady na wyścigi konne z dużymi limitami.

Obstawianie wyniku wyścigu konnego

zakład

Opcje zakładów na wyścigi konne:

  • Zakłady na to, czy dany koń zajmie pierwsze miejsce w wyścigu.
  • Zakłady na jednego z trzech najlepszych zwycięzców wyścigu. Dodatkowo, możesz obstawiać na zajęcie przez konia miejsca w pierwszej czwórce, pierwszej szóstce lub w dowolnej innej kolejności.
  • Zakład na to, które dwa konie przekroczą linię mety jako pierwsze i drugie, nazywany jest „przewidywaniem”. W tym zakładzie dopuszczalne jest typowanie losowe lub dokładne, ale nie jest to wymagane.
  • Pojedynek” lub „kto wyżej” – rozstrzyganie, który z dwóch koni przejedzie linię mety jako pierwszy, a który jako drugi.
  • „Finish” – zakład na to, że koń ukończy bieg bez zatrzymywania się na postoju.

Weź pod uwagę inne czynniki:

Zbadaj typowe dla konia dystanse biegu.

Łatwo jest określić, kiedy odbył się ostatni wyścig, jeśli spojrzysz na datę. Sprinterzy wymagają okresu odpoczynku pomiędzy wyścigami. Z tego powodu zaleca się, by ostatni bieg konia miał co najmniej miesiąc. Z kolei ogiery nie wymagają długiej przerwy między wyścigami.

Waga dżokeja powinna by monitorowana. Powinna ona być minimalna, aby koń mógł odnieść sukces w wyścigu.

Sprawdź, czy nawierzchnia toru nie ma żadnych niedoskonałości. Niektóre konie osiągają różne wyniki w zależności od rodzaju nawierzchni, na której startują.

Nie wszystkie wyścigi odbywają się tego samego dnia. Powoduje to brak krytycznego myślenia i szybką utratę pieniędzy na zakłady.

Strategia obstawiania zakładów na wyścigi konne.

W wyścigach konnych, podobnie jak w każdym innym sporcie, nie ma taktyk zakładów „wygrana-wygrana”. Istnieje jednak kilka technik obstawiania, które cieszą się ogromną popularnością. Trzy z nich zostaną przeanalizowane w tym artykule.

Stawianie pieniędzy na słabeuszy

zakładów sportowych online

Ta strategia obstawiania sprzeciwia się wszystkim jeźdźcom, których wskaźnik sukcesu jest niższy niż 2,00. Im więcej osób weźmie udział w wyścigu, tym lepsza będzie frekwencja. Dodatkowo, brak pokrycia na torze może działać na Twoją korzyść, zwiększając prawdopodobieństwo, że faworyci się przewrócą.

Strategia stawiania zakładów na wyścigi konne:

System obstawiania wyścigów konnych według Holendra Schultza może pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy.

Strategia Schultza, metoda holenderska lub obie

Jeśli nie ma wyraźnego faworyta, poszukaj wyścigu, w którym kursy na zwycięstwo koni zaczynają się od 4,00. Jeśli nie stawiasz na głównego faworyta, wybierz trzy do pięciu koni o wysokim prawdopodobieństwie zwycięstwa.

Kyla Norton

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *