• Numer:

darowizna na leczenie i rehabilitację Anety WIniarskiej

• Konto:

69 1600 1068 0003 0101 1776 9167

Wyjazd na urlop dnia 8 października 2013r. – tak to się zaczęło a jednocześnie skończyło, bo wszystko od tego dnia się zmieniło, czas się zatrzymał.

Aneta ucierpiała w wypadku samochodowym. Jechała odwiedzić swoją malutką chrześnicę jednak nie dotarła do celu bi w drodze uderzył w nią pędzący samochód.

Aneta długo walczyła o życie, Bogu dzięki udało się. Po pięciu miesiącach pobytu na intensywnej terapii została przeniesiona na oddział neurologii i rehabilitacji. Każdy dzień dla Anety i jej najbliższych do walka o zdrowie i sprawność.

Aneta jest zupełnie świadoma i w pełnym kontakcie, natomiast walka toczy się o odzyskanie władzy w lewej ręce i obu nogach. Aneta do momentu wypadku była osobą niezwykle przebojową, dążącą do wyznaczonych celów, a zarazem wrażliwa i ciepła. Nigdy nie przechodziła obojętnie  obok ludzi potrzebujących pomocy czy wsparcia duchowego.

Rodzina bardzo prosi o pomoc, bo naprawdę warto walczyć o “takiego człowieka /cyt/.  Aneta naprawdę zasługuje na pomoc za co rodzina z góry dziękuje 🙂

Także jesteś poszkodowany?

Potrzebujesz pomocy i chciałbyś dołączyć do fundacji zielony liść?