Zasady przekazywania 1% podatku dla naszych podopiecznych

Informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, można przekazać 1% podatku na rzecz wybranego Podopiecznego.
W tym celu, wypełniając deklarację podatkową, wystarczy wpisać:
Nr KRS FUNDACJI: 0000052038 oraz w polu "Cel szczegółowy": nazwisko i imię Podopiecznego.

W związku z wymogami nowego programu księgowego, w którym pracujemy, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi
na kolejność wpisywanych danych: jako pierwsze powinno widnieć nazwisko i imię.
Taka kolejność pozwoli na sprawne księgowanie wpłat na właściwych subkontach i zminimalizuje prawdopodobieństwo
wystąpienia błędów w tym zakresie.

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych
przez przypadki jak również słów: 1%  podatku dla, na, leczenie, rehabilitacja, pomoc, dar, itp.